Skoda’nın SUV Atağı Kodiaq Scout ile Devam Ediyor

Skoda’nın SUV Atağı Kodiaq Scout ile Devam Ediyor

Skoda'nın Mart ayında Türkiye'ye gelecek büyük SUV modeli Kodiaq, Scout versiyonuyla daha geniş seçenekler sunmaya başlayacak. İlk kez 7-19 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek 2017 Cenevre Otomobil Fuarı'nda sergilenecek Kodiaq Scout, Skoda markasının SUV atağındaki yeni bir adımı temsil ediyor.

Scout versiyonu, hem görsel olarak hem de teknolojik olarak Kodiaq'ın off-road kapasitesinin altını çiziyor. Gümüş renkli tasarım detaylarıyla daha güçlü bir görüntü çizmesini sağlıyor. Önde ve arkada yer alan gövde altı korumasının yanı sıra Kodiaq Scout için özel olarak yapılmış 19 inç jantlar da dikkat çekiyor.

Gümüş detaylı radyatör ızgarası, tavan rayları, ayna kapakları ve tamponlara sahip Kodiaq Scout, 4.70 metre uzunluğa sahip. Hem 5 kişilik hem de 7 kişilik versiyonlar sunarken sınıfının en geniş iç ve bagaj hacmiyle de dikkat çekiyor.

Farklı tasarım detaylarıyla daha güçlü görünen Kodiaq Scout versiyonunda, iki benzinli ve iki dizel motor seçeneği sunulacak. Ayrıca tüm Scout modelleri dört çeker sürüş sistemine sahip olacak.

Haberler sayfasına geri dönmek için

Tıklayınız