Škoda Global Sponsorluklar

Bisiklet
Bisiklet
İki tekerlekli üzerinde dünyaya gelen bir şirket olarak, birçok disiplinin ve ülkelerin bisiklet etkinliklerinin gurur verici bir sponsoruyuz.
Motorsporları
Motorsporları
50 yılı aşkın miting tarihi ile Škoda Motorsport, dünya sahnesinde büyük başarı elde etmeye devam ediyor.

Škoda. 1895’de Bisikletin Üzerinde Doğdu

Mirasınız, 120 yılı aşkın bir sürede, iki arkadaş tarafından inşa edilen tek bir bisikletle bisikletin DNA'mıza işlendiğini söylemek doğru olur. Bu bağın tüm bisiklet sponsorluklarımızın temelini oluşturduğunu söyleyebiliriz. Dünyadaki en ünlü bisiklet etkinliğinin (Tour de France) gururlu sponsoruyuz. Aslında 2004'ten beri Tour'un resmi araba tedarikçisi ve ortağıyız. O zamandan beri, her büyük bisikletin arkasında harika bir araba olduğunu kanıtladık. Yaklaşık 250 Škoda'lık filomuz, yol ekipleri ve lojistik araçlar da dahil olmak üzere nötr destek araçları olarak faaliyet göstermekteyiz.

Škoda Motorsporları

Škoda motor sporlarıyla uzun geçmişi paylaşıyor. 1901'den beri birçok modelimizle dünya çapında unvanlar kazandık. 110, 120 ve 130 serilerine geçmeden önce 1960'lı yıllarda Škoda Octavia ve 1000MB modelleriyle ödülleri toplandık. 2015'ten bu yana Škoda Fabia R5 ile kazanarak yolumuza devam ediyoruz. 2015 ve 2016 sezonlarında, Škoda Fabia R5'lerimiz büyük başarılar elde etti. Esapekka Lappi, Pontus Tidemand ve Jan Kopecky, ard arda WRC2 Takımlar şampiyonu unvanı aldılar ve Lappi 2016'da pilotlar şampiyonluğuna ulaştı. Bu arada, Kopecki, Tidemand 2015'te APRC şampiyonu unvanını elde etti. 2016'da, WRC2'de 14 podyum ve 123 peş peşe 10 başlangıç kazandı. 2017 sezonunda Škoda Motorsport özellikle WRC2 Şampiyonası, FIA Asya-Pasifik Ralli Şampiyonası (APRC) ve ev serisi olan Çek Ralli Şampiyonası (MČR) olmak üzere üç şampiyonada mücadele etmektedir.
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Servis ve Bakım Randevusu
Kullanıcı Kitapları
Yetkili Satıcı ve Servisler