Škoda Finans

Škoda Finans Ürünleri
Škoda Kasko
Škoda Yüce Auto, sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinden Allianz Sigorta ve Eureko Sigorta'nın Vdf ile ortak olarak geliştirdiği. ● Škoda Kasko Sigortası, risklere karşı otomobilinizin uğrayacağı zararları güvence altına alır. ● Her türlü hasar onarımı Škoda Yetkili Servisleri çatısı altında, yalnızca Škoda Orijinal Parçalar® kullanılarak, konusunda uzman teknisyenler tarafından onarılır ve hasar bedeli eksiksiz şekilde ödenir. ● Anlaşması olmayan servislerde hasar tazminatının %30'luk kısmı sigortalı tarafından ödenir. Oysa Škoda Kasko anlaşması olan Škoda Yetkili Servisleri'nde hasar bedeli eksiksiz karşılanır. ● Aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içerisinde meydana gelebilecek ve aracın tamir kabul edemeyecek ölçüde zarar görmesi veya çalınması halinde, peşin anahtar teslimi bedeli karşılanır. ● Araç anahtarının çalınması veya kaybı durumunda oluşan hasarlarınız 5.000 TL’ye kadar teminat altındadır. ● ŠKODA Yüce Auto, sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinden Allianz Sigorta ve Eureko Sigorta'nın Vdf ile ortak olarak geliştirdiği. ● Terör, sel / su ve deprem teminatı dahildir. Muafiyet uygulanmaz. ● Küçük ölçekli hasarlarınız, sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu mini onarım servislerinde yapılır. ● Yetkili olmayan kişilerce çekilme, sigara yanığı ve poliçe kitapçığında belirtilen daha birçok riski Škoda Kasko ile güvence altına alabilirsiniz. ● Hasarlı aracın servis teslimini takiben 24 saat içerisinde onarımı tamamlanamazsa geçici araç temini yapılır. Konaklama ve Geri Dönüş Seyahati Hizmetini almayan sigortalılar yılda en fazla 2 kez ve olay başına 7 gün toplamda yıllık 14 gün olmak üzere Geçici Araç Hizmetinden yararlanabilir. ● Hasar onarımları Škoda yetkili servislerinde yapılacağı için araçların 2'nci el değeri korunacaktır
Škoda Garanti Plus
Garanti Plus Avantajlarla Doludur... Garanti Plus ile aracınızı alırken 2 yıllık fabrika garantisine ek olarak 3 yıla kadar daha fabrika garantisine hak kazanırsınız. Böylece toplam da garanti süreniz 5 yıla kadar çıkmış olur. Garanti Plus size 5 yıl boyunca güvence sağlamaya devam eder. Tüm periyodik bakımların zamanında ve yetkili servislerde yapılması kaydıyla 5 yıl garantiniz devam eder. Garanti Plus aracınızın uzun yıllar ilk günkü değerini korumasını sağlar. Garanti Plus ile aracınızın garanti kapsamındaki arızalardan kaynaklanan, tüm kontrol ve onarımları yetkili servislerimizde yaptırılır. Tüm işlemler yetkili uzmanlar ve orijinal yedek parça güvencesiyle yapılır. Garanti Plus, aracınızı satarken alıcıya devredilebilir ve böylece aracınızın ikinci el değeri artırmış olursunuz. Siz de hayatınızı kolaylaştıracak ve standartlarınızı koruyacak bir garantinin kapsamına girin, aracınızı ŠKODA Garanti Plus'a sahip ayrıcalıklı araçlardan biri yapın... Škoda Garanti Plus ürününü aracınızı aldıktan sonraki 24 aylık süre içerisinde dilediğiniz zaman yaptırabilir, fırsatlardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.
Kredi Koruma Plus
Kredi Ödemeleriniz Güvence Altında! Kredi ödemeleriniz başladıktan sonra bir sorunla karşılaşmanız halinde Kredi Koruma Plus devreye girer. Ödemeleri sizin adınıza dönemsel olarak yapar. Kredi Koruma Plus'ı diğer kredi ürünleri ile tek ödeme planında birleştirebilirsiniz. 18-60 yaş arası Škoda Finans'tan kredi kullanmak isteyen tüm bireysel müşteriler küçük bir fark ödeyerek Kredi Koruma Plus'a sahip olabilirler. Kredi Koruma Plus'la kendinizi ve kredinizi güvence altına alın, hayata dair planlarınızı ertelemeyin. Kredi Koruma Plus sigortası maksimum 300.000 TL'ye kadar olan hasarları ödemektedir. İstem dışı işsizlik veya geçici iş görememezlik için maksimum aylık hasar ödeme tutarı 3.000 TL'dir ve 4 ay ödeme yapılır.
Kredi Koruma Sigortası
Bireysel ya da tüzel müşteri olarak vdf’den kullanacağınız krediye ek olarak Kredi Koruma ürününü tercih edin, geri ödemelerinize başladıktan sonra yaşayabileceğiniz beklenmedik bir sağlık sorununda kredi borcunuzun tamamını kapatalım, geleceğinizi güvence altına alalım. vdf ayrıcalığı ile ulaşabileceğiniz Kredi Koruma ürününden 65 yaşına kadar faydalanabilirsiniz. Bireysel ve tüzel müşterilere yönelik hazırlanan bu ürün, kaza sonucu vefat ile kaza sonucu tam ve daimi maluliyet durumlarında geçerlidir. · Kredi geri ödemelerinize başladıktan sonra ummadığınız bir sağlık durumuyla karşılaştığınızda Kredi Koruma ürünü, teminatlar dahilinde kredi borcunuzu tamamen kapatır. · Kredi borç bakiyeniz hasar anında 3.000.000 TL'ye kadar teminat kapsamındadır. · Aylık taksitlerinize ek olarak küçük bir fark ödeyerek Kredi Koruma ürününü satın alabilirsiniz · Tüzel müşterilerin kredi kullanımı için kefil olan kişiler de sigorta kapsamına dahil edilir, böylece yaşayabileceğiniz talihsizlikler ne sizi ne de kefilinizi etkiler. · Kredi Koruma ürününü vdf'nin diğer ürünleriyle birlikte satın alabilir ve hepsini tek bir ödeme planında birleştirerek bu ürünler için ayrı ödeme yapmadan tek planda birleştirebilirsiniz
Araç Değer Koruma Sigortası
Araç Değer Koruma, aracınız pert olur ya da çalınırsa kasko poliçesinin ödediği piyasa rayiç bedeli ile aracın ilk alındığındaki orijinal bedel arasındaki farkı öder. Mevcut kasko poliçe sigortasına ek olarak sunulan Araç Değer Koruma Sigortası, ayrıca kasko sigortasının 1 yıl ile sınırladığı yeni değer teminatını da genişletir. En fazla 3 yaşına kadar araçlara sunulabilen Araç Değer Koruma Sigortası, araçların fatura değerini, sıfır araçlarda 4 yıla, ikinci el araçlarda ise 3 yıla kadar uzatır. Araç Değer Koruma sigorta ürünü 2.000.000 TL’ye kadar olan araçlar için geçerlidir. Araç Değer Koruma Sigortası ile aracınızın değerini koruyun.
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Servis ve Bakım Randevusu
Kullanıcı Kitapları
Yetkili Satıcı ve Servisler