SERVİS KAMPANYALARI

SERVİS KAMPANYALARI

SKODA’nıza kış bakımı yaptırmak için 2 Ocak – 16 Şubat tarihleri arasında sizleri en yakın Yetkili Servislerimize bekliyoruz; Bakım parçaları, bakım işçiliğinde, motor yağları ve lastiklerde indirim fırsatlarını yakalayın. Ayrıca Skoda Orijinal Aksesuarlarında %30 indirim fırsatlarını kaçırmayın.

• 2 yaşına kadar olan Skoda modellerine, periyodik bakım işlerinde, orijinal parça, işçilik ve Motor yağlarında %10 indirim.

• 2 yaş 4 yaş arası Skoda modellerine, periyodik bakım işlerinde, orijinal parça ve işçilik ile Continental, Michelin, Bridgestone ve Lassa lastiklerinde 15%, Motor yağlarında %15 indirim.

• 5 yaş 7 yaş arası Skoda modellerine, periyodik bakım işlerinde, orijinal parça ve işçilik ile Continental, Michelin, Bridgestone ve Lassa lastiklerinde 25%, Motor yağlarında %20 indirim.

• 8 yaş ve üstü Skoda modellerine, periyodik bakım işlerinde, orijinal parça ve işçilik ile Continental, Michelin, Bridgestone ve Lassa lastiklerinde 30%, Motor yağlarında %20 indirim.

 Bu kampanya 02 Ocak 2019 – 16 Şubat 2019 tarihleri arasında tüm SKODA Yetkili Servislerinde geçerlidir. . İlgili indirimler başka bir kampanya ile birleştirilemez. Yüce Auto Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş., kampanya koşullarını haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.