COVİD-19 SERVİS HİZMETLERİ BİLGİLENDİRMESİ

Değerli Müşterimiz,

Dünyada ve ülkemizde yaşanan COVID-19 salgınına ilişkin gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Çok açık ki hepimiz, olağandışı ve hayatlarımızı yakından etkileyen bir durumla karşı karşıyayız.

İçinden geçtiğimiz bu hassas dönemde, müşterilerimizin, çalışma arkadaşlarımızın ve tüm paydaşlarımızın sağlığı öncelikli konumuzdur. Bunun yanında, müşterilerimizin markamızdan aldıkları hizmetleri aksatmamak her zaman olduğu gibi hedefimizdir. Bu hassas dengeyi kurabilmek amacıyla bazı önlemler alıyoruz ve yaşadığımız bu zor dönemin yakın zamanda üstesinden geleceğimize gönülden inanıyoruz.

Aldığımız önlemler çerçevesinde, bazı ŠKODA Yetkili Satıcı ve Servisleri geçici olarak kapalı olabilir veya kısıtlı saatlerde çalışabilir. Dolayısıyla tüm işlemleriniz için randevu almanızı önemle rica ediyoruz.

Yolda karşılaşabileceğiniz her türlü sorun için 444 77 80 numaralı hattımızdan ŠKODA Yol Yardım’a ulaşabilir ve ücretsiz çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bu süreçte tüm imkânlarımızla yanınızdayız.

Sağlıklı günler dileriz.

 

ŠKODA Satış Sonrası – Servisten Fazlası

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Yetkili Satıcı ve Servislerimiz sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerimizin gelişebilecek mobilite ihtiyaçlarının bilincindeyiz ve bu sorumluluk duygusuyla, gerekli tüm önlemleri alarak, yetkili satıcı, servis ve acil yol yardım hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Evet. Tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı başta olmak üzere diğer resmi kurum ve kuruluşların yönerge, tavsiye ve yönlendirmelerine paralel olarak gerekli her türlü önlemin alındığı ŠKODA Yetkili Servisleri tarafından verilmeye devam etmektedir.

Herhangi bir gerekçe ile evinden ayrılmak istemeyen müşterilerimizin araçlarını, tüm hijyen gereksinimlerini uygulayan, eğitimli personellerimiz ile ihtiyaç duydukları bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek için yerlerinden alıp, işlemleri tamamlandıktan sonra da yine yerlerine teslim ediyoruz. Tüm Yetkili Servislerimizde geçerli olan Yerinden Alım - Yerine Teslim hizmetimiz hakkında bilgi almak için Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM 444 7780) irtibata geçebileceğiniz gibi Yetkili Servislerimiz ile de görüşebilirsiniz.

Herhangi bir gerekçe ile evinden ayrılmak istemeyen müşterilerimizin araçlarını, tüm hijyen gereksinimlerini uygulayan, eğitimli personellerimiz ile ihtiyaç duydukları bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek için yerlerinden alıp, işlemleri tamamlandıktan sonra da yine yerlerine teslim ediyoruz.

Bunun yanında, içinde bulunduğumuz döneme özel bakım periyodlarının geciktirilmesi nedeniyle ortaya çıkabilecek garanti konuları ile ilgili kararlarımız, müşterilerimizin lehine olacaktır. Bu süreçte aldığımız karar ile, garanti süresi 01 Mart 2020 - 31 Mayıs 2020 arasında bitecek olan araçların garanti süreleri, garantinin bittiği tarihten itibaren 3 ay (90 gün) süreyle uzatılmıştır. .

Aracınızın gösterge tablosunda yanan ikaz lambaları, çok çeşitli anlamlara gelebilir. Bu durumda, lütfen kullanım kılavuzunuzdaki bilgilere bakın. Eğer ikaz lambasının rengi kırmızı ise ve/veya aracınızın yol güvenliği konusunda endişeleriniz varsa, aracınızı derhal güvenli bir yerde park edin ve motoru durdurun.

Böyle bir durumla karşılaşırsanız ŠKODA Yol Yardım Hattını (444 77 80) arayarak çekici hizmetimizden faydalanabilir ve aracınızı en yakın ŠKODA Yetkili Servisine çektirebilirsiniz

Evet. Yolda karşılaşabileceğiniz her türlü kaza ve arıza durumunda 444 77 80 numaralı hattımızdan ŠKODA Yol Yardım’a ulaşabilir ve ücretsiz çekici mobil servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Hayır. Covid-19 salgını nedeniyle ŠKODA Yetkili Servislerinde, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı başta olmak üzere diğer resmi kurum ve kuruluşların yönerge, tavsiye ve yönlendirmelerine paralel olarak gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Olağanüstü koşullar yaşadığımız bu günlerde, her zaman olduğu gibi mümkün olan en yüksek kalitede hizmet sunma anlayışımızdan taviz vermeden hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.