Cirque du Soleil Bazzar

Cirque du Soleil®

Cirque du Soleil®

21 Ağustos 2019 – 01 Eylül 2019

BAZZAR

 

 

ŠKODA İLE İLHAM VEREN BİR YOLCULUĞA HAZIR OLUN!

 

Dünyanın en önemli performans gruplarından Cirque du Soleil, büyüleyici bir deneyim yaşatmaya İstanbul’a geliyor. Dans, müzik ve akrobasinin birleşimiyle hazırlanan “BAZZAR” 21 Ağustos – 1 Eylül tarihlerinde toplam 19 gösteri ile İstanbul Hilltown’da olacak.

 

ŠKODA ve CIRQUE DU SOLEIL..

Her şeyin kalbine “insanı” ve “deneyimi” yerleştiriyor.

 

ORTAK AMAÇ

2021’e kadar devam edecek bu özel partnerlik; ŠKODA markasının bisiklet, motorsporları ve buz hokeyi alanındaki uzun dönemli partnerliklerini tamamlayan önemli bir organizasyon olarak öne çıkıyor.

Etkileyici ürün tasarımı ile insanların modern yaşam tarzlarına uygun modeller sunan ŠKODA, teknolojiyi ve hayatı kolaylaştıran akılcı çözümlerin yanı sıra ilham ve “özel deneyimleri” de müşterilerine sunuyor. Cirque du Soleil’in etkileyici performansıyla eşleşen ŠKODA tüm duyulara hitap eden bir tutkunun peşinde.

 

POZİTİF ENERJİ

Günlük yaşamı sıradaşı deneyimlerle değiştirmeyi amaçlayan iki partnerin de DNA’sında “Pozitif Enerji” bulunuyor. Cirque du Soleil, ŠKODA’nın güçlü yanlarını vurgularken aynı zamanda birçok insanı da yakalıyor.

1984 yılında Kanada- Québec’te kurulan 450 şehirde, 60 ülkede ve 200 milyondan fazla izleyiciye ulaşan Cirque du Soleil, sosyal medyada 10 milyon civarında takipçiye sahip.

Türkiye dahil ŠKODA’nın  önemli pazarlarında sahne alan Cirque du Soleil dünya çapında yirmi iki farklı şov sergiliyor.