Superb MY 2018 Kampanyaları

Ayırt edici güçlü tasarımı, zengin donanımı, yüksek verimli motorları ile, SKODA'nın amiral gemisi Superb modelinde Temmuz ayına özel 40.000TL için 12 ay %0,99 faiz avantajı sizleri Yetkili Satıcılarımızda bekliyor.  

Fabia 2018 MY Kampanyaları

Dinamik tasarımı, yüksek verimli motorları, gelişmiş multimedya ara yüzü ve segmentinin standartlarını yeniden belirleyen birçok üstün özelliği ile SKODA FABIA'da Temmuz ayına özel %7,5'a varan indirim sizleri Yetkili Satıcılarımızda bekliyor.

Yeni Rapid & Yeni Rapid Spaceback 2018 MY Kampanyaları

Yenilenen tasarımı, yüksek sürüş keyfi ve zengin donanım özellikleriyle Rapid ve Rapid Spaceback modellerinde Temmuz ayına özel %4 indirim avantajı sizleri Yetkili Satıcılarımızda bekliyor.

Yeni Octavia 2018 MY Kampanyaları

Ayırt edici tasarımı, yüksek verimli motorları, gelişmiş multimedya ara yüzü ve segmentinin standartlarını belirleyen birçok üstün özelliği ile Yeni Octavia modellerinde Temmuz ayına özel %5'e varan indririm avantajı sizleri Yetkili Satıcılarımızda bekliyor.

Kodiaq 2018 MY Kampanyaları

Karakteristik duruşu, üstün teknolojik özellikleri, şehir ve arazi koşullarındaki yetenekleriyle öne çıkan SKODA Kodiaq modellerinde Temmuz ayına özel %3 indirim avantajı sizleri Yetkili Satıcılarımızda bekliyor.