EYLÜL AYINA ÖZEL ÖTV'SİZ ALIM FIRSATLARI

 

 

Kristalden ilham alınarak geliştirilen tasarım dili, modern teknolojisi, üstün konfor özellikleri ve ince düşünülmüş pratik çözümleriyle ŠKODA modelleri, Eylül ayında kaçırılmayacak ÖTV’siz alım fırsatları sunuyor. Siz de aşağıda yer alan bağlantı linkinden ÖTV’siz araç alımına uygunluğunuzu kontrol edebilir, birbirinden cazip ŠKODA modellerine avantajlı koşullarla sahip olabilirisiniz.

ÖTV MUAFİYETİ İLE İLGİLİ SIKÇA SORULAN SORULAR İÇİN

Tıklayınız

SCALA

Dinamik tasarımı, üstün verimli motorları ve yüksek konfor özellikleriyle SCALA, tüm versiyonlarıyla ÖTV’siz alım fırsatları için ŠKODA Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.

KAMIQ

Üstün sürüş keyfini, ayırt edici SUV tasarım özellikleriyle birleştiren KAMIQ’le tüm gözler üzerinizde olacak. Eylül ayı için geçerli kampanya fırsatlarıyla Elite 1,0 TSI 110 PS DSG ve Premium 1,0 TSI 110 PS DSG versiyonlarına ÖTV’siz alım avantajlarıyla sahip olmak için hemen ŠKODA Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.

OCTAVIA

Mild Hybrid motorun verimliliğini, yüksek konfor ve teknolojinin müthiş uyumuyla birleştiren Yeni OCTAVIA’da kaçırılmayacak ÖTV’siz Alım Fırsat Eylül ayında sizleri bekliyor. Yalnızca sınırlı sayıda Octavia Elite 1,0 TSI E-Tec 110 PS DSG için geçerli özel kampanyadan yararlanmak için hemen ŠKODA Yetkili Satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz.