Kullanım Klavuzları

UYARI

YÜCE AUTO MOTORLU ARAÇLAR A.Ş., SKODA araç modellerine ilişkin belirtilen tüm teknik özellikleri, renk, ekipman ve aksesuar bilgilerini önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. İçerikte gösterilen bazı bilgiler ile satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.

YÜCE AUTO MOTORLU ARAÇLAR A.Ş., bu sitedeki bilgilerin doğru ve güncel olması için makul çabayı gösterecektir. Bununla beraber teknik özellikler, donanım ve kullanım kılavuzları dahil olmak üzere site içeriğindeki bilgiler, model yılına bağlı olarak sürekli değişiklikler ve/veya yenilikler arz ettiğinden, bu değişiklik ve yeniliklerin siteye yüklenmesi hususunda gecikmeler olabilir. Bu sebeple site içindeki bilgiler taahhüt teşkil etmez.

Bilgilerin taahhüt teşkil etmemesi ve YÜCE AUTO MOTORLU ARAÇLAR A.Ş.'nin sitede yer alan tüm ürün özelliklerini ve her türlü bilgiyi değiştirme hakkının sonucu olarak sitede yer alan bilgilerin doğru olup olmaması konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bilgilerin doğru olmaması veya siteye erişim ya da siteyi kullanmış olmaktan doğan herhangi bir zarar iddiası ile YÜCE AUTO MOTORLU ARAÇLAR A.Ş.'ye hiçbir sorumluluk yüklenemez.