FİLO

ŠKODA Filo Satış ve Çözüm Hizmetleri

 

ŠKODA Türkiye olarak sizlere en uygun çözüm ve destekleri sunmak isteriz.

Destek ve hizmetlerimiz arasında:

- Geniş Ürün Yelpazesi

- Ürün Teknik Bilgileri (yakıt tüketimi, güvenlik, konfor)

- Firmanıza Özel Marka Bilgilendirme ve Eğitim Olanağı

- Özel Kredi Olanakları

- Ayrıcalıklı Satış Sonrası Hizmetler,

- Servis ve Garanti

- Test Sürüşleri

 

Sizler de ŠKODA’nın filo ve kurumsal satış avantajları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bizimle ve/veya yetkili satıcılarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tel / Dahili:+90 216 383 80 80 / 760
E-mail: skodafilo@skoda.com.tr

 

Sizi en yakın yetkili satıcımıza bekliyoruz.

Filo Yetkililerimiz

Altur Otomotiv Selçuk Emek 0533 342 19 07 semek@alturoto.com
And Otomotiv Mehmet Kökten 0507 389 67 77 mehmet@andotomotiv.com
Avek Otomotiv Cihan Oskay 0541 842 28 95 coskay@avek.com.tr
Aykan Otomotiv / Maltepe Erkan Duran 0533 773 03 84 erkanduran@isotlar.com.tr
Çağ Otomotiv Murat Derviş 0541 812 86 87 m.dervis@cagotomobil.com
Çakıroğlu Otomotiv Serhan Tütüncü 0532 131 39 03 s.tutuncu@cakirogluotomotiv.com
Erel Otmotiv Türker Karabat 0542 561 05 25 t.karabat@erelotomotiv.com.tr
Kayadibi Otomotiv Serap Hamarat 0532 575 17 67 s.hamarat@kayadibi.com
Vosmer Otomotiv Yaşar Can Özey 0532 161 11 17 yasarozey@vosmer.com.tr
Doğuş Oto (Kartal) Nurçin Bohur 0534 895 37 23 nbohur@dogusoto.com
Efe Otomotiv Soner Ketenci 0544 663 16 36 s.ketenci@efeotomotiv.com.tr
Özaydın Otomotiv Koray Arıç 0533 302 97 97 korayaric@ozaydinotomotiv.com