Škoda Fabia Scout

Konfor ve kullanışlılık

Beklentilerin kesişim noktası: Fabia Combi Scout  

Sorumluluklarınız size bazı sınırlar ya da kısıtlamalar olarak yansıyabilir. Mesela sportif bir araç beğenirsiniz ama aileniz için dar iç mekanı ya da bebek arabasının sığmayacağı bagaj hacmi yüzünden vazgeçmek zorunda kalırsınız.

Uygun fiyatıyla ihtiyaçlarınızı belli bir yönden karşılayan sıradan bir otomobil satın aldınız. Sunduğu alışılagelmiş tasarım ve basit donanımlar her kontağı çevirişinizde size “keşke başka bir seçenek daha olsaydı..." dedirten bir zoraki yolculuk başlangıcını hissedebilirsiniz. İşte bu konuda Škoda yepyeni bir çözüm sunuyor: Fabia Combi Scout.


Cross Country tasarım elemanları ile sizi ilk görüşte etkileyen dış görünüş duyguları harekete geçiriyor. Koyu gri tonlu ön ve arka tamponlar  alt bileşenlerini oluşturan gümüş difüzörlerle ön ve arka görünümde sportifliği pekiştirirken,  aracın çamurlukları dahil tüm yan yüzeylerinde yer alan plastik kaplamalar aracın görünümünü güçlendiriyor. Mercekli ön farlar ve dairesel ön sis farları  araca kişiliğini kazandırırken, sadece Scout donanımına özel 16" Arktos tipi jantlar yere sağlam bastığını hissettiriyor. Hem dış tasarım hem de yolculuk konforunu etkileyen karartılmış arka camlar ile tasarım bütünlüğü tamamlanıyor.

Güvenlik, Fabia Combi Scout donanımında ayrı bir öneme sahiptir. Sürücü ve ön yolcu hava yastıkları ile birlikte yan hava yastıkları ve ABS fren sistemi ile aracın temel güvenlik özelliklerini oluşturur. Bununla birlikte arka koltuklarda ISOFIX çocuk koltuğu bağlantısı arka koltuklardaki değerli yolculara verilen önemin bir göstergesi olarak göze çarpar.


İç mekan size konforu sportif bir tasarımla birlikte sunuyor. 3 kollu çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi ve paslanmaz çelikten pedallar ve Scout döşeme seçeneği ve  paspaslar ile ayırt edici tasarım detaylarını oluşturuyor. Ön kol dayama ünitesi, klimatronik klima ve cruise control aracın göze çarpan konfor odaklı donanımlarından sadece birkaçıdır.

Elektrikli ayarlanabilir koltuk Columbus navigasyon Şemsiye bölmesi Alaşım jantlar

Ön Tampon
Scout serisi için yeniden tasarlanan ön tampon, dairesel sis farları ve gümüş rengindeki tampon alt bölümü ile aracın görünüşünü etkiler.

Plastik Yan Kaplamalar
Scout serisi için özel olarak tasarlanan yan kaplamalar aracın görünümünü pekiştirirken 16" boyutundaki Arktos jantlar sportifliğini tamamlıyor.

Bagaj Kapasitesi
Fabia Combi Scout size heyecan verirken ihtiyaçlarınızı da karşılar. 480 litrelik bagaj yükleme kapasitesi dilerseniz arka koltukların katlanmasıyla 1.460 litreye yükselebilir.

Paslanmaz Çelikten Pedallar
Fabia Combi Scout'a özgü önemli detaylardan biri de paslanmaz çelikten pedal seti ve Scout serisine özgü tekstil paspaslardır. Bu detaylar konforu farklı bir tarzla karşınıza çıkarır.