ŠKODA 2011`i MOTOR YILI İLAN EDİYOR

Yatırımlarını çevreci motorlara yönlendirdi çevreci motorlar üretti!..
SKODA 2011’i MOTOR YILI
İLAN EDİYOR!..

2010 yılında tüm modellerinin yüzlerini yenileyen Skoda, Autoshow 2010’da sergilediği yeni motor seçenekleri ile 2011’de motor teknolojilerini yenileyeceğinin sinyalini veriyor.

Uluslararası statü kazanmasının ardından Türkiye’de olduğu kadar tüm dünyada da büyük ilgi çekmeye başlayan Autoshow 2010, 28 Ekim-7 Kasım tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi’nde düzenlendi. 2010 yılını, tüm modellerini yenileyerek “atılım yılı” ilan eden Skoda, sergilediği yeni motor seçenekleri ile de 2011 yılınının, çevreci, tasarruflu ve üstün performanslı motor teknolojileri yılı olacağının sinyalini verdi.
CNR Fuar Merkezi 1. Hall’de, 1.000 m2 alanda kurulu Skoda standında, bir önceki fuar ile Türkiye pazarına yeni sunduğu Superb’in, 1.6 TDI ve Superb Combi modellerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Ayrıca Skoda standında çeşitli motor ve donanım özelliklerine sahip Octavia, Superb, Fabia, Roomster ve YETI’nin farklı modellerinden oluşan 17 araç sergilendi.

“Autoshow Skoda’nın yeni vizyonunu sergiliyor“
Fuarın açılış günü düzenlenen basın toplantısında bir konuşma yapan Skoda Genel Müdürü Mahmut Kadirbeyoğlu, Uluslararası Fuar Takviminde de yer alan Autoshow’da Skoda ve otomobil severler ile bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek ‘‘Autoshow fuarı Türkiye’nin otomotiv sektöründeki atılımlarıyla paralel olarak bugün uluslararası  bir öneme ulaştı. Artan üretim ve ihracat rakamlarıyla Türkiye için önemli bir gelir ve dış ticaret unsuru haline gelen otomotiv sektörünü toplumun benimsemesi ve bu sektöre dair gelişmeleri yakından takip edilebilmesi için fuarlar en önemli unsurdur. Tüketicilerin birçok markayı birarada bulabilmesi ve araçları yerinde inceleme açısından fuarların özel bir değere sahip olduğu tartışılmaz bir gerçektir.” dedi.
Kadirbeyoğlu, Skoda’nın tanıtacağı yeni modeller hakkında bilgi verirken “Autoshow fuarında markamız adına yenilikleri sunma imkanına sahip olacağız. Standımızı ziyaret eden tüketiciler yeni ürün olarak karşılarında Superb Combi modelimiz ile Fabia RS ve Fabia Combi Scout modelimizi görecekler. Ayrıca, sunulduğu günden bu yana sergilediği başarılı satış grafiğiyle markamıza önemli bir değer katan Superb modelimizin, 1,6 TDI motorunun satışına fuarla birlikte start vereceğiz.” açıklamasında bulundu.
Otomotiv sektörünü de değerlendiren Skoda Genel Müdürü Kadirbeyoğlu, Skoda olarak 2010 yılını atılım yılı ve pazarda konumunu güçlendirme yılı olarak hedeflediklerini, pazarda eksikliğini hissettikleri model ve motor çeşitlerini kısa aralıklarla tüketiciyle tanıştırarak önemli bir ivme kazandıklarını belirtti. Kadirbeyoğlu sözlerini şöyle tamamladı;
“2009 yılına göre 3 bin 401 adetten 6 bin 200 adetlik bir teslimata yükselişle, kaydedeceğimiz büyüme oranı yüzde 82 gibi çarpıcı bir değer olacaktır. 2011 yılında otomotiv sektörünün en önemli eşiği gerçekleşecek genel seçimler ve sonrasında oluşacak gelişmelerdir. Tüm bu etkenler, 2011 yılı planlamasında değişikliklere neden olabilir. Bunun dışında bugünkü mevcut ekonomik istikrar sürdüğünde, 2011 yılı sonunda binek pazarın 480 bin adete hafif ticari araç satışlarının da 230 bin adet seviyesinde gerçekleşeceğini ve toplamda 710 bin adetlik bir otomobil pazarına ulaşılacağını öngörüyoruz.”

 

SUPERB’E DİZEL MOTOR SEÇENEĞİ

Skoda, Superb ile birlikte sunduğu dizel motor seçeneklerine, kalitesini Octavia`da kanıtlamış olan dört silindirli 1.6 TDI dizel motor seçeneğini de kattı. 1,500-2,500 dev/dak`ta 250 Nm`lik maksimum tork kapasitesi ve yüksek gücü göz önüne alındığında, son derece gelişmiş tepkilere sahip yeni motor, hem şehiriçi hem de şehir dışı sürüşler için ideal bir seçim olacak. 
Hacmen küçülen 1.6 TDI dizel motorun gücü yükselirken, böylece Superb’in etkileyici sürüş özellikleriyle ekonomik kullanım ve çevre dostu yaklaşımı aynı araçta harmanlanıyor.  5.0 lt/100 km`lik yakıt tüketimiyle, Superb 1.6 TDI CR, EU5 standartlarını karşılarken, Superb serisinin en ekonomik dizel modeli olma özelliğini taşıyor. Düşük CO2 emisyon değerleri sayesinde (130 g/km) Skoda araçlarının emisyon ortalamasını düşürmeye de büyük ölçüde yardımcı oluyor.
Superb Combi’de hacim ve konfor biraraya geliyor
Son yıllarda 5 kapılı Superb sedanda büyük başarılara imza atan Skoda, uzun zamandır beklenen Superb Combi modelini müşterileri ile Autoshow İstanbul 2010’da buluşturdu. Eşsiz bir tasarım, çarpıcı bir bagaj alanı ve dinamik bir görünüm Superb Combi’de biraraya geldi. Skoda, Superb Combi’de, geniş dingil mesafesi ile yolcular ve bagajları için kusursuz bir alan sağlıyor. Sıra dışı yükleme kapasitesi 603 litrelik hacim ile bu sınıfta daha önce görülmemiş bir büyüklüğe ulaşıyor. Bu alan arka koltuklar yatırıldığında ise bin 835 litre gibi sıra dışı bir rakama çıkıyor.
Yeni Superb Combi`nin bir diğer yeniliği ise opsiyonel elektrikli bagaj kapısı. Bu sistem ayrı ayrı olarak veya mevcut otomatik geri çekilebilir bagaj kapağı ile birlikte sunuluyor. Bagaj kapısı açıldığında, bagaj bölmesini koruyucu rulo otomatik olarak orta konuma katlanıyor ve böylece geniş bir yükleme ağzı ortaya çıkıyor.

ARAZİDE DE ETKİLEYİCİ ŞEHİRDE DE: YETI

Skoda’nın üstün teknoloji ile geliştirdiği Skoda Yeti, sade gövdesi, yüksek koltuk konumları ve tasarımıyla SUV segmentinde dikkat çeken dinamik bir araç. Şehir içi günlük kullanımının yanında, bir sporcu ruhuyla en çetin doğa ve arazi koşullarıyla da başa çıkabilecek bir otomobil olarak tasarlanan Yeti, bu zorlu şartlara cevap verebilecek yüksek teknolojiler ile donatıldı. Yeti, müşterilerine 1.2 EXP. TSI DSG, 1.4 TSI 90 KW AMBITION ve 2.0 103 KW TDI 4x4 DSG model seçenekleri ile sunuluyor.

O BİR YAŞAM TARZI: OCTAVIA

Skoda’nın en çok satan modeli Octavia, mükemmel teknik özellikler ile modern ve ekonomik benzinli ve dizel motorlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi ile sunulmakta.
Octavia, Ambiente ve Elegance olarak 2 farklı donanım seçeneği ile yollarda yer alıyor. En üst modeli olan Elegance, perde hava yastıklarına, elektronik stabilite programı ESP`ye, elektronik otomatik klima sistemi olan Climatronic’e, sis farlarına, hafif alaşımdan 16” Lyra jantlara, yokuş kalkış destek sistemine ve daha pek çok unsura sahiptir. 560 litrelik hacmi olan geniş bagaj bölmesi arka koltuklar katlandığında 1335 litreye çıkartılabiliyor.
1.6 102 HP , 1.6 115 HP benzinli ve 1.9 TDI 105 HP,2.0 TDI 140 HP ve RS modeline özel 2.0 TDI 170 HP dizel motor seçenekleri performans ve ekonomi beklentilerini her açıdan karşılıyor.
Octavia RS`nin 200 bg gücündeki benzinli motoru 2.0 TSI, 100 km. de 7.5 litre yakıt tüketirken, sadece 175 g/km CO2 emisyonu salıyor. Common rail enjeksiyon ve dizel partikül filtresi ile dizel motoru ise 170 bg performansa sahip ve 1750 ila 2500 rpm arasında
azami 350 Nm torka ulaşıyor. Ortalama 5.7 l/100 km yakıt tüketimi ve 150 g/km CO2 emisyonu, ekonomik bir motor olarak diğerlerinden ayırırken, tüm motor seçenekleri Euro 5 normlarını karşılamakta.

KONFOR AYRINTIDA GİZLİ: Yeni FABIA

Skoda, süper mini sınıfına 5 kapılı araç seçeneği olarak sunduğu Fabia’ya, gerçekleştirdiği yenilikler ile daha cüretkar bir görünüm kazandırdı. En küçük parçalarında bile kendisini hissettiren zarif hatları, akılcı çözümler ve yenilikçi yaklaşımın yanı sıra, teknik aksamı da en üst seviyeye çıkarıldı.
Yeni Fabia’nın motoru tüm Skoda ailesinde olduğu gibi, küçültmeye gidildi. Ciddi oranda azaltılan motor kapasitesi yakıt tasarrufunun yanı sıra yüksek performans sağlamak için de turbo şarj ya da çift şarj ve gelişmiş doğrudan yakıt enjeksiyonu sistemleri ile desteklendi. Turbo şarj sistemi özellikle benzinli motorlarda, tork seviyesini ciddi anlamda yükseldi. Tüm motorlar Euro 5 normlarını karşılayan, dört benzinli, bir dizel motor seçeneği mevcut. Benzinli modellerde motor gücü 70 Hp ile 180 Hp arasında değişirken, dizel motorda bu oran 90 Hp olarak öne çıkıyor.
Fabia serisinin en güçlü ünitesi Fabia RS`deki dört silindirli benzinli motordur. 1.4 litrelik bir hacme sahip olmasına rağmen, değiştirilebilir süper şarjlı turbo şarj ile etkinleşen çift şarj sistemi pik torku 250 Nm`de devir 2,000`den 4,500 dev/dak’a çıktığında motor gücünün 180 Hp olmasını sağlıyor. Bu güçlü performansına karşın, toplam yakıt tüketimi ise sadece 100 km’de 6.4 lt olarak gerçekleşiyor ve sadece 148 g/km CO2 emisyonu salıyor. 1.2 ve 1.6 hacimli, 75 bg. ile 105 bg arasında değişen performans seçeneklerine sahip dizel motorlar, common rail sistemi aracılığıyla yüksek basınçlı enjeksiyon ve parçacık filtresi ile donatıldı.
Küçük bir araca göre oldukça güçlü ve çekici bir görüntüye sahip Fabia Scout özel olarak tasarlanan tamponları ve arazi tipi tasarımı ile  bu sınıfa yeni bir soluk getiriyor.
Kusursuz tasarımı, standart ekimanlarının yeterliliği ve kendinden emin duruşu ile Fabia Scout sınıfındaki araçlardan ayrılıyor. 86 bg ve 105 bg arası 4 farklı güç seçeneklerine sahip benzlinli, 75 bg’den 105 bg gücüne toplam üç dizel motordan oluşan geniş motor seçenekleri hem çevik hem de ekonomik sistemler sunuyor.

HAYATA GENİŞ PERSPEKTİFTEN BAKIN: ROOMSTER

Roomster sizi ve ailenizi dinamik, duygusal, aktif ve sportif bir biçimde keyifli bir sürüşle tanıştırıyor. Roomster‘in dış tasarımı, dinamik ve heyecan verici çizgilerin pratik ve fonksiyonel özelliklerle kombinasyonudur. B kolonunun arkasındaki şaşırtıcı derecede büyük yan camlar araca havadar ve ferah bir his vermekte. Arka koltukta oturan yolcular dahil herkese iyi bir görüş sağlayan alçak camlar bulunmaktadır.
Roomster’ın motor alternatiflerini 1.2/70HP, 1.4/85 HP ve 1,6/105 HP gücünde üç benzinli motor ve motor hacimleri ve güçleri 1.4 TDI PD/70 HP ve 1,4 TDI PD/80 HP olan iki turbo dizel motor oluşturmaktadır.
Roomster Scout, son yıllarda Scout serisi ürün yelpazesinin en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Roomster Scout`un artırılan yük kapasitesine ihtiyaç duymayan ama yine de Scout serisinin güçlü ve çetin görüntüsünün keyfini sürmek isteyen sürücülere hitap ederek uygun fiyatlı bir seçenek haline geliyor. 86 bg ve 105 bg arası 4 farklı güç seçeneklerine sahip benzlinli, 75 bg’den 105 bg gücüne toplam üç dizel motordan oluşan geniş motor seçenekleri hem çevik hem de ekonomik sistemler sunuyor.Üretici firma ve Yüce Auto, önceden haber vermeksizin, bireysel model donanımlar veya teknik parametrelerdeki değişiklikler dâhil olmak üzere aracın tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapma ve kampanya içeriğini, tarihlerini belirleme haklarını saklı tutar.
 
Diğer Bültenler
» ŠKODA ŞAMPIYONLUKLARA DAMGA VURDU
» ŠKODA’DAN SICAK KIŞ KAMPANYASI
» ŠKODA’NIN YENI RALLI YILDIZI: FABIA R5
» YENİ ŠKODA FABIA EURO NCAP ÇARPIŞMA TESTİNDEN 5 YILDIZLA ALDI
» ŠKODA’NIN AVRUPA YAKASINDAKİ ÜÇ YENİ YILDIZI
» ŠKODA BÜYÜMEY DEVAM EDİYOR
» ŠKODA’NIN ÇİFTE RALLI ZAFERİ
» ŠKODA OCTAVİA AİLESİ, COMBİ 4X4 İLE GÜÇLENİYOR
» ŠKODA FİNANS’TAN 48 AY VADE FIRSATI
» BİSİKLETİN ŞAMPİYONLARINA SKODA’DAN KRİSTAL KUPA
» FABIA’DA GERİ SAYIM BAŞLADI
» RAPID SPACEBACK, SIRADIŞI TASARIMIYLA ‘RED DOT’ ÖDÜLÜNÜ KAZANDI
» ŠKODA’NIZLA BAYRAMI FORMDA KARŞILAYIN
» ŠKODA’NIN ÜÇ KLASİK MODELI RALLI İÇİN AVUSTURYA ALPLERİNDE
» ŠKODA FABIA S 2000, BELÇİKA`DAN BEŞİNCİ KEZ ZAFERLE DÖNDÜ
» ŠKODA, FRANSA BISIKLET TURU`NA 11. KEZ SPONSOR OLDU
» ŠKODA’DAN 1.6 DİZEL VE OTOMATİK BEŞLİSİ
» ŠKODA ŞİMDİ SİZİ `İDEAL`LERİNİZE KAVUŞTURUYOR
» ŠKODA, YÜKSELİŞTE HIZ KESMİYOR
» ŠKODA’DAN İKİ FARKLI VE DİNAMİK KONSEPT
» ŠKODA`DA FIRSATLAR MAYIS’TA DA GAZ KESMEDi
» ŠKODA’DAN İLK DÖRT AYDA PAZAR PAYI ATAĞI
» ŠKODA FİNANS’DAN ANNELERE ÖZEL KAMPANYA
» ŠKODA SOSYAL MEDYADA ÇOK HIZLI
» ŠKODA’NIN SPORTIF OYUNCUSU OCTAVIA RS TÜRKİYE’DE
» ŠKODA’DA NİSAN AYI BAMBAŞKA
» SKODA, 11 MİLYONUNCU ARACINI ÜRETİM HATTINDAN İNDİRDİ
» SKODA’DAN 2014 YILINA BAŞARILI BAŞLANGIÇ
» SKODA SUPERB’TE TAKAS FIRSATI
» ŠKODA’DAN 3 ZAFER BİRDEN: “SUPERB, YETİ VE CİTİGO EN İYİ OTOMOBİL
» SKODA’NIN YENİ TASARIM ÇİZGİSİ “VİSİONC” İLE İLK KEZ CENEVRE’DE SERGİLENDİ
» TÜRKİYE İÇİN ÖZEL ÜRETİLEN DİZEL OTOMATİK YENİ YETİ YOLLARA ÇIKTI
» YENİLENEN SKODA SUPERB’IN SATIŞ BAŞARISI SÜRÜYOR
» SKODA’DAN ÇIFTE BAŞARI: OCTAVIA VE SUPERB SINIFLARININ ‘EN IYISI’ SEÇILDI
» 2014 MODEL OCTAVİA YENİLİKLERLE GELDİ
» YÜCE AUTO-SKODA BIRLIKTELIĞI 25 YILI GERIDE BIRAKTI
» SKODA SUPERB’TE TAKAS FIRSATI YENI YILDA DA DEVAM EDIYOR
» YENİLENEN SKODA SUPERB BAŞARISINI KATLADI
» SKODA YETİ’DE YIL SONU İNDİRİMİ
» SKODA SUPERB’TE TAKAS FIRSATI
» SKODA, BİR KEZ DAHA ORTA AVRUPA’NIN EN BÜYÜK ÜRETİCİ FİRMASI
» YENİLENEN SKODA SUPERB SATIŞLARINI YÜZDE 21 ARTIRDI
» TÜRKİYE`YE ÖZEL ÜRETİLEN SKODA`NIN YETI MODELİ ŞUBAT`TA YOLLARDA
» SKODA OCTAVIA, iKi DEPO YAKITLA KUTUP DAiRESi`NE ULAŞTI
» SKODA YETİ’DE YÜZDE SIFIR FAİZLİ KREDİ AVANTAJI
» SKODA YENİLİKLERİYLE İZMİR’İ FETHEDECEK
» SKODA’NIN CİMRİLİĞİ RESMEN TESCİLLENDİ
» SKODA’NIN GENÇ KOMPAKT OTOMOBILI RAPID SPACEBACK IDDIALI GELIYOR
» CİTİGO İLE 82 EURO’YA 2 BİN 600 KİLOMETRE YOL YAPTI
» SKODA’YLA BU KIŞ HER “BAKIM”DAN AVANTAJLISINIZ
» SKODA FABİA BU KEZ YAKITI ADETA KOKLADI
» SKODA RAPİD’TE ÇOK AVANTAJLI KOŞULLARLA DİZEL VE OTOMATİK KEYFİ
» 4 MİLYONUNCU SKODA OCTAVİA BANTLARDAN İNDİ
» SKODA’DAN FRANKFURT’TA İKİ ÖNEMLİ YENİLİK BİRDEN
» SKODA’NIN EN SON YENİLİKLERİ ANTALYALI OTOMOBİL TUTKUNLARIYLA BULUŞUYOR
» SKODA’DAN ÇİÇEĞİ BURNUNDA BABALARA FARKLI BiR BEBEK ARABASI :VRS ‘MAN-PRAM’
» SKODA OCTAVIA’YA BİR ÖDÜL DAHA
» SKODA’NIN ‘AMİRAL GEMİSİ’ SUPERB YENİLENDİ
» SKODA’NIN FRANKFURT SÜRPRİZİ RAPİD SPACEBACK OLACAK
» FABIA DAYANIKLILIĞINI 1 MİLYON KİLOMETREYLE İSPATLADI
» SKODA 114 YILDA 11 MİLYON MOTOR ÜRETTİ
» İNGİLİZ TÜKETİCİLER SKODA`YI `EN İYİ ÜRETİCİ` SEÇTİ
» YENİ OCTAVİA’YA TASARIM ÖDÜLÜ
» SKODA MOTOR SPORLARI TAKIMINDAN ÇİFTE ZAFER
» SKODA’DAN ‘SIFIR FAIZ’LI BAŞLANGIÇ
» BU KAMPANYA SKODA’NIZI YAZA HAZIRLAYACAK
» SKODA TAKIMI AVRUPA RALLI ŞAMPIYONASI’NDA EMIN ADIMLAR İLE ZIRVEYE YÜRÜYOR
» SKODA CİTİGO MART AYINDA SINIFININ LİDERİ OLDU
» SKODA YETİ, 1.4 TSI MOTOR VE DSG OTOMATİK ŞANZIMAN SEÇENEĞİYLE TÜRKİYE YOLLARINDA
» SKODA RAPID “RED DOT“ TASARIM ÖDÜLÜ`NÜ KAZANDI
» SKODA MOTOR SPORLARI TAKIMI`NDAN TARIHI BAŞARI
» GEÇEN YILI REKORLA KAPATAN SKODA 2013`TE YENİLİKLERLE HIZ KESMEYECEK
» SKODA "YEŞİL GELECEK" İÇİN ÇALIŞIYOR
» KAMPANYA
» YENİ SKODA OCTAVIA`YA YILIN TASARIMI ÖDÜLÜ
» SKODA OCTAVIA`YA EURO NCAP`TEN 5 YILDIZ
» CENEVRE’DE DÜNYA LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLEN SKODA OCTAVİA COMBİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
» SKODA`DAN 8 MART KADINLAR GÜNܑNE ÖZEL SERVIS KAMPANYASI
» SKODA DAHA YEŞİL BİR GELECEK İÇİN YATIRIM YAPIYOR
» SKODA SERVIS HIZMETLERI ARTIK CEPTE!
» YENİ NESİL OCTAVİA AİLESİ CENEVRE`DE GENİŞLİYOR.
» SKODA`NIN KOMPAKT SEDAN MODELI RAPID’IN FIYATLARI AÇIKLANDI
» YETI GREENLINE, SINIFININ TÜKETİM CİMRİSİ
» SKODA 15 MİLYONUNCU ARACINI ÜRETTİ
» SON MODEL TAKAS`LA SKODA CİTİGO SAHİBİNİ BULDU
» SKODA FİNANS`TAN YENİ YILDA FAİZ İNDİRİMİ FIRSATI
» ŠKODA FABİA PİLOTU KOPECKÝ NEFES KESEN JÄNNER RALLY`DE ZİRVEYİ ALDI
» SKODA’NIN RALLI PARKURLARINDAKI BAŞARISI, ÖDÜLLERLE TAÇLANDI
» SKODA’DAN FIRSATLAR DEVAM EDİYOR
» SKODA RAPID’e GÜVENLİKTE 5 YILDIZ
» AUTO TROPHY 2012 ÖDÜLÜ SKODA RAPID’IN
» SKODA’DAN SON MODEL TAKAS
» SKODA YÖNETİM KURULU BAŞKANI VAHLAND: TÜRKİYE’NİN ÖNEMİNİ YILLAR ÖNCE KEŞFETTİK
» SKODA`DAN KASIM AYINA ÖZEL GÖRÜLMEMİŞ İNDİRİMLER
» SKODA’DAN SON MODEL TAKAS
» KIŞ AYLARININ OLUMSUZ ŞARTLARINI SKODA ARAÇLARI İLE AŞIN
» SKODA FİNANS`TAN AUTOSHOW`A ÖZEL BÜYÜK FAİZ İNDİRİMİ
» ŞAMPİYON PİLOT ÇUKUROVA SKODA STANDINDA İMZA DAĞITTI
» SKODA`DA ÖTV ZAMMI YOK, 9 BİN 150 TL`YE VARAN TAKAS AVANTAJI VAR
» ŠKODA EYLÜL AYINDA 9 BİN 150 TL’YE VARAN ÖZEL TAKAS AVANTAJLARI SUNUYOR. ÜSTELİK 30 EYLÜL’E KADAR ÖTV FARKI DA SKODA’DAN.
» ŠKODA`DA EYLÜL AYINDA DA ÖZEL TAKAS İNDİRİMİ AVANTAJLARI SÜRÜYOR
» SKODA’DAN KAÇIRILMAYACAK TAKAS KAMPANYASI
» SKODA`NIN SATIŞ PERFORMANSI GÖZ KAMAŞTIRIYOR
» SKODA FABIA`YA YAKIT CİMRİSİ DİZEL MOTOR SEÇENEĞİ!..
» SKODA KOCAELİ`DE PODYUMU HEDEFLİYOR
» SKODA’NIN YENİ TASARIM ANLAYIŞI RAPID İLE HAYAT BULUYOR
» BOĞAZİÇİ RALLİSİ’NE SKODA FABIA S2000 İLE HANNINEN İMZASI
» SKODA`DA TEMMUZ AYINA ÖZEL TAKAS AVANTAJLARI BAŞLADI
» BOSPHORUS RALLİSİ SKODA’LARIN KIYASIYA MÜCADELESİNE SAHNE OLACAK...
» HANNINEN BOSPHORUS RALLİSİNİ KAZANARAK ZİRVEDEKİ YERİNİ KORUMAYI AMAÇLIYOR
» SKODA SUPERB 500.000`E ULAŞTI
» PAZAR DARALIYOR SKODA HIZ KESMİYOR
» TÜRKİYE GÜZELİNİN ÖDÜLÜ SKODA GÜZELİ
» ARTIK SKODA YETI SAHİBİ OLMAK KAÇINILMAZ
» SKODA SİCİLYA’DA PUAN VE ZİRVE İÇİN YARIŞACAK
» İSTANBUL RALLİSİ’NDE SKODA ZAFERİ
» SKODA, İSTANBUL RALLİSİNİ KAZANARAK İDDİASINI SÜRDÜRMEK İSTİYOR
» SKODA’NIN DİNAMİK OYUNCULARI TRABZON OTOMOTİV FUARI’NDA SAHAYA ÇIKACAK!...
» SKODA`DA 3 MİLYONUNCU FABIA GURURU
» SKODA DENİZLİ AUTOSHOW’DA FARK YARATACAK!..
» SKODA HAFTASONUNU ZİRVEDE GEÇİRDİ
» SKODA FABIA S2000 İLE KORSİKA’DA BAŞARILI SONUÇ
» SKODA ve SKODA FİNANS`DAN
» ŠKODA`DA AĞUSTOS AYINDA DA ÖZEL TAKAS İNDİRİMİ AVANTAJLARI SÜRÜYOR
» SKODA`NIN MODEL ATAĞI RAPID İLE SÜRÜYOR
» SKODA, ESKİŞEHİR RALLİSİ’NDE PODYUMUN ZİRVESİNDE YERİNİ ALDI
» SKODA AYNI ANDA İKİ YARIŞTA
» SKODA’DA KAMPANYA RÜZGARI DİNMİYOR
» İRLANDA RALLİSİ SKODA’NIN ZAFERLERİNE SAHNE OLDU
» ROSSETTİ, EGE RALLİSİNDE SKODA FABIA S2000 İLE 2.NCİLİK KÜRSÜSÜNDE
» SKODA DÜNYASINDA YENİ BİR BAŞLANGIÇ: CITIGO
» 159 TL K.D.V DAHİL SABİT FİYATLI BAKIM PAKETİ
» 5 KAPILI CITIGO CENEVRE`DE SAHNE ALACAK
» ŠKODA MOTORSPORLARI’NA BÜYÜK ONUR
» ŠKODA’DA KAMPANYA FIRSATLARI BİTMİYOR
» ÖDÜL AVCISI SKODA SUPERB
» SKODA 2011’DE GÜCÜNE GÜÇ KATTI
» ŠKODA`DAN YENİ YILDA YENİ KAMPANYA
» SKODA’DAN ÇEVRECİ VE YAKIT TÜKETİMİNDE EN VERİMLİ OTOMOBİLLER
» BİR MİLYON 500.000’NCİ OCTAVIA BANDTAN İNDİ
» SKODA “DOUBLE” ŞAMPİYON
» SKODA’DAN YILIN SON FIRSATI
» BURAK ÇUKUROVA HİTİT RALLİSİ’NDE 2. OLDU VE ŞAMPİYONAYI DA 2. TAMAMLADI..
» ŠKODA HERKESİ OTOMOBİL SAHİBİ YAPACAK
» BURAK ÇUKUROVA SON YARIŞTA DA FABİA S2000 İLE ZİRVEYİ HEDEFLİYOR
» SKODA’NIN KASIM KAMPANYASINDA İNDİRİM RÜZGARI...
» BURAK ÇUKUROVA FABIA S2000 İLE BURSA’DA ZİRVEYE ULAŞTI
» ŞAMPİYON PİLOT ÇUKUROVA İZMİRLİ MOTORSPORLARI TUTKUNLARI İLE BULUŞUYOR
» BURAK ÇUKUROVA BURSA’DA ZİRVEYİ HEDEFLİYOR
» SKODA ARACINIZI KIŞA HAZIRLIYOR...
» BURAK ÇUKUROVA KAZANDIĞI YARIŞI KOMİSERLER KARARIYLA 2.NCİ BİTİRDİ
» SERVİSLERDE “SKODA KASKO” AVANTAJI BAŞLIYOR
» ŞEHRE GİTMENİN EN EĞLENCELİ YOLU: YENİ SKODA CİTİGO
» ŞAMPİYON PİLOT ÇUKUROVA GAZİANTEPLİ MOTORSPORLARI TUTKUNLARI İLE BULUŞUYOR
» BURAK ÇUKUROVA SKODA FABIA S2000 İLE ESKİŞEHİR RALLİSİ’NDE İDDİALI...
» SKODA, “YENİ MODEL ATAĞI”NA FRANKFURT’TAN BAŞLIYOR
» DOĞUŞ OTOMOTİV CEO’SU ALİ BİLALOĞLU YÜCE AUTO YÖNETİMİNDE
» SKODA HIZ REKORU KIRDI
» SKODA’NIN SEDAN YORUMU: MISSION L KONSEPTİ
» ROOMSTER VE YETI ALMANIN ŞIMDI TAM ZAMANI
» BURAK ÇUKUROVA SKODA FABIA S2000 İLE PODYUMDAKİ YERİNİ ALDI
» SKODA YETKİLİ SERVİSLERİNDE “GENÇLİK AŞISI”
» BURAK ÇUKUROVA KOCAELİ RALLİSİ`NDE START ALACAK
» İSTANBUL RALLİSİNDE BURAK ÇUKUROVA SKODA FABIA S2000 İLE 3.üncü OLDU!..
» BURAK ÇUKUROVA VİAPORT’TAN STARTI YAPILACAK İSTANBUL RALLİSİNDE
» Ege Rallisi’nde birinciliğe uzanan; BURAK ÇUKUROVA BOSPHORUS RALLİSİ’NDE DE SKODA İLE YARIŞACAK
» SKODA TÜM DÜNYADAKİ EN İYİ BAYİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ
» EGE RALLİSİNDE BURAK ÇUKUROVA SKODA FABIA S2000 İLE BİRİNCİ OLDU!..
» ŠKODA’NIZ YAZA HAZIRLANSIN GÜVENLİĞİNİZ TAM OLSUN!..
» TECRÜBELİ RALLİ PİLOTU BURAK ÇUKUROVA ŠKODA İLE YARIŞACAK!..
» ŠKODA VW İŞBİRLİĞİ 20 YAŞINDA!..
» ŠKODA ROOMSTER`A SAHİP OLMANIN TAM ZAMANI!..
» ŠKODA YENİ YÜZÜYLE KARŞINIZDA
» ŠKODA VDF İŞBİRİLiĞİ SİZİ OTOMOBİL SAHİBİ YAPACAK!..
» ŠKODA YENİ LOGOSUYLA HUZURLARINIZDA!..
» ŠKODA`NIN YENİ KURUMSAL YÜZÜ CENEVRE`DE SAHNE ALIYOR
» ŠKODA ÖDÜLE DOYMUYOR...
» ŠKODA SUPERB COMBİ GENİŞ HACMİ KONFORLA BÜTÜNLEŞTİRİYOR
» KONFOR VE GÜVENLİK ŠKODA SUPERB`DE HAYAT BULUYOR
» ŠKODA 2011`i MOTOR YILI İLAN EDİYOR
» ŠKODA YETİ İÇİN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT
» SKODA TÜM DÜNYADA SATIŞ REKORU KIRDI
» FABIA HAYALİNİZ GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR!
» SKODA FABIA SUPER 2000 İLE RALLİ DÜNYASININ TOZUNU ATIYOR!
» MERSİN 4K OTOMOTİV EN İYİ BAYİ ÖDÜLÜNÜ ALDI
» YENİLENEN SKODA FABIA TÜRKİYE`DE SATIŞA SUNULDU
» YENİLENEN SKODA ROOMSTER CAZİP FİYATIYLA TÜRKİYE YOLLARINDA
» YETİ 2.0 TDI Dizel Motor Performansıyla Parmak Isırtıyor
» ŠKODA’NIN ÜSTÜN TEKNOLOJİSİ FABIA VE ROOMSTER`DE YENİDEN HAYAT BULDU!
» YETI, SUV SEGMENTİNDE SKODA DEVRİNİ BAŞLATIYOR
» OCTAVIA, 1.6 DİZEL MOTOR SEÇENEĞİ İLE SKODA SHOWROOMLARINDA
» 2006 yılından önce Skoda sahibi olanlar için sıcacık bir kampanya!..
» Skoda` dan Yeni Yıl Hediyesi
» TEST SÜRÜŞÜNE GELİN PRAG’a GİDİN!..
» YENİ SUPERB “GÜÇLÜ, EKONOMİK VE SESSİZ“
» SKODA YETI AUTOBEST FİNALİNDE!..
» DONANIM, TASARIM VE GÜVENLİĞİN BULUŞTUĞU OTOMOBİL: “SKODA SUPERB COMBİ”
» Skoda Auto İlk 6 Ayda Sevindirdi
» Skoda`nın Frankfurt`taki Galası Superb Combi
» Euor NCAP`tan 5 Yıldız ve En Yüksek Puanlar Skoda Yeti`ye
» Skoda Motor Sporları Takımından Büyüleyici Bir Zafer Daha
» Yeni Octavia`nın Son Teknolojisi 1.4TSI/122 Hp Motoru Satışa Sunuldu
» SKODA ARTAN SİPARİŞLERİ FAZLA MESAİ İLE YETİŞTİRECEK
» Skoda Superb Satışları Zirvede
» Skoda Motor Sporları, Rusya Rallisindeki Tarihi `Duble``yi Kutluyor
» SKODA’DAN YENİ TEKNOLOJİLER
» Efsane Yeni Octavia İle Sürüyor
» SKODA, FABIA SUPER 2000 İLE BELÇİKA RALLİSİNE HEYECAN KATACAK
» SKODA , DÜNYA ÇAPINDAKİ EN İYİ BAYİLERİNİ TÜRKİYE’DE AĞIRLADI
» SKODA’DAN ‘SEVENLER İLGİ GÖSTERİR’ SERVİS KAMPANYASI
» SKODA YEDİ MİLYONUNCU ARACINI ÜRETTİ
» SKODA GREENLINE İLE HEM EKONOMİYİ HEM DE ÇEVREYİ DÜŞÜNÜYOR
» Skoda Yeti Yıl Sonunda Türkiye`de
» Skoda Auto Fabia Üretimini %20 Artırdı
» Yeni Fabia Combi
» Yeni Superb NCAP
» Superb Altın Direksiyon
» Tekonoloji Merkezi
» Tecnobest Ödülü
» Octavia 50 Yaşında
» Superb`e Yoğun Talep
» Servis Kampanyası
» Cenevre Fuarı 2009
» Yeti
» ÖTV Kampanya
» Ralli
» Superb Ödüle Doymuyor
» 2008 Yılı Değerlendirme