Skoda’dan Kışı Bahara Döndüren Yüzde 0 Faiz Fırsatları Başladı

Skoda’dan Kışı Bahara Döndüren Yüzde 0 Faiz Fırsatları Başladı

15/2/2019

Skoda Şubat ayında da geniş ürün gamını büyük avantajlarla sunmaya devam ediyor. Sıfır kilometre otomobil sahibi olmak isteyenleri uygun ödeme koşullarıyla buluşturan Skoda’da Kodiaq, Superb, Karoq, Octavia, Fabia ve Rapid modellerinde olmak üzere tüm ürün gamına özel fiyat avantajlarıyla ulaşmak mümkün.

Zengin donanımı, yüksek verimli motorları ile markanın amiral gemisi Superb, Prestige ve Laurin & Klement versiyonlarında 100 bin TL’ye 12 ay faizsiz kredi fırsatı bulunuyor. Diğer tüm Superb modellerinde ise 50 bin TL’ye 12 ay 0 faiz avantajı sunuluyor.

“Markanın Kalbi” konumunda bulunan ve global alanda da Skoda’nın en çok satan modeli olan Octavia için fırsatları değerlendirmek isteyenler ise, yüzde 5 kampanya indirimine ek olarak 50 bin TL’ye 12 ay yüzde 0.99 faiz fırsatından yararlanabilecekler.

Modern dönemin ilk jenerasyon Octavia modeli ise, 1992 yılında tanıtıldı. Octavia’nın başarısı ikinci jenerasyon modelle iyice öne çıkarken, üçüncü jenerasyon Octavia 2014 yılından itibaren satışa sunuldu. 2017 yılında tamamen yenilenen mevcut Octavia, 2.5 milyon adetten fazla satış elde etti.

SUV’larda da avantajlar var...

Skoda markasının iki SUV modeli Kodiaq ve Karoq’a da, Şubat ayı boyunca uygun ödeme koşullaruyla ulaşılabilecek. Kodiaq 50 bin TL’ye 12 ay/yüzde 0 faiz fırsatı sunulurken, Karoq ise 50 bin TL’ye 12 ay/yüzde 0,99 faiz oranıyla satın alınabiliyor.

Sınıfının en dinamik modellerinden biri olan Skoda Fabia, yüzde 3 fiyat indiriminin yanı sıra 50 bin TL’ye 12 ay/yüzde 0,99 faiz oranıyla tercih edilebiliyor. Rapid Sedan ve Rapid Spaceback modellerinde de Şubat avantajları sürüyor. Bu iki modelde de 50 bin TL 12 ay 0,99 faiz fırsatı sunuluyor.

Haberler sayfasına geri dönmek için

Tıklayınız