Modeller

Škoda Superb Combi

Konfor

Yeni ayrıcalıklı özellikler:

Alışılmadık ferahlık, kaliteli malzeme, örnek bir işçilik kalitesi, modern ekipman ve elektronik aygıtların kullanımı Skoda araçlarda rahat bir seyahatin sembolleri olarak gösterilir.

Ve bu özellikler Superb Combi modeli için de geçerlidir.

KESSY (Anahtarsız giriş, çalıştırma ve çıkış sistemi) aktif ve kolay olarak anahtar kullanmadan motoru çalıştırmanıza, durdurmanıza, ve aracın kilidini devreye sokmanıza ya da devreden çıkartmanıza izin verir.

Tek ihtiyacınız olan anahtarı yanınızda, cebinizde veya çantanızda bulundurmak. Araç kilidini devre dışı bırakmak için ön kapı kolunu kaldırmanız yeterli. Benzer şeklide aracı kilitleyebilirsiniz. Kapıyı kapattıktan sonra ön kapı kolunun dışına dokunun ve sensörler kapınızı kilitler. Eğer anahtar cebinizdeyken arabaya binerseniz Start/Stop düğmesine ilk basışınızda sadece kontağı açabilirsiniz aracı çalıştırmak için ise manuel vitesli araçlarda, debyaja basılı vaziyette,otomatik araçlarda ise fren pedalına basmak suretiyle Start/Stop düğmesine basmanız yeterli olacaktır.

Superb Combinin konfor unsurlarından bir diğeride elektronik olarak kontrol edilen elektirikli, renkli camlı panoramik cam tavandır.

Yeni bir kontrol ünitesi ve geliştirilmiş bir program ile park asistanı artık yol kenarına park etmiş olan iki araç arasına sadece araç boyundan 80 cm daha uzun park boşluklarına kolay ve güvenli bir park etme imkanı sağlar.

Superb Combi'nin bagaj hacmi, standartların üstünde, bir çok teknik yenilikle birlikte, kullanıcılar için daha pratik ve kullanışlı bir alan sunuyor. Elektrikli olarak kontrol edilen bagaj kapağının yanı sıra,bagaj içerisindeki bölmeler ve çanta askılıkları kullanıcılar açısından büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

 

Entegre Alüminyum Şeritler

Entegre alüminyum şeritlerin ve bağlantı noktalarının olduğu bir bagaj zemini  ilk olarak kullanılan Skoda modelildir. Teleskopik esneme imkanı sunan ve belli konumlara göre sabitlenen alüminyum bagaj bölmelendirme çıtası, etkin bir eşya yerleştirme imkanı sunar.Esnek bir kayış her türlü hareketlenmelere karşı bagajdaki eşyalarınızı koruma özelliğine sahiptir.

 

Çekilebilir Bagaj Zemini

Birçok yükleme ve bagaj fonksiyonlarının yanısıra Superb Combi'de kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlayacak bir diğer özellik daha mevcuttur .Bagaj zemini üzerinde bulunan bölmeyi tampon kısmına kadar çekip 90kg'a kadar olan yüklerinizi araca zarar vermeden bölmeye yerleştirebilirsiniz. Bölmeyi ittirdiğinizde, araç tamponu zarar görmeden yükünüzü kolay bir şeklide bagaja yerleştirmiş olacaksınız.


Otomatik  Toplanan Bagaj Örtüsü
Elektrikli olarak kontrol edilen bagaj kapağı özelliğine sahip araçlarda kapak açılışı ile birlikte bagaj bölmesindeki rulo kendiliğinden toplanarak eşyalara erişiminizi kolaylaştırır.Sadece tek bir düğmeye basarak, örtünün toplayıcısını sökebilirsiniz.

Aydınlatma

Bagaj kapağında bulunan bir çift lamba sadece bagajı değil aynı zamanda aracın arka boşluğunu da aydınlatmaktadır. Bagaj bölümünün sol tarafında ise, kendi yerine geri koyulduğunda otomatik olarak şarj olan bir adet pratik sökülebilir LED flaşör göreceksiniz.
Bu flaşör mıknatıslı olduğundan tutturulabilir.
Örneğin; gerekirse, patlak lastik değiştirirken aracın gövdesi üzerinde tutturularak büyük bir kolaylık sağlayabilir.

 
Superb Combi Katalog İndirmek İçin Lütfen Tıklayınız.