Škoda Kampanyalar

Aralık ayında Škoda fırsatları başkadır

Škoda, Aralık ayına özel kampanyasıyla popüler SUV aracı Yeti’nin yanı sıra Rapid Sedan ve Rapid Spaceback modellerinde 1.500 TL ve lüks Superb modelinde ise 2.500 TL’lik takas indirimiyle muhteşem fırsatlar sunuyor. Ayrıca Vdf desteğiyle aylık yüzde 0.95 faizli kredi uygulaması veya 15.000 TL'ye 15 ay yüzde 0 faiz avantajı sunuyor.

Türkiye pazarının dinamik markası Škoda, popüler modelleri Yeti, Superb, Rapid Sedan ve Rapid Spaceback satın almak isteyenlere Kasım ayında kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Skoda’nın Kasım ayı kampanyası çerçevesinde Yeti, Rapid Sedan ve Rapid Spaceback’te 1.500 TL, Superb’te ise 2.500 TL’lik takas indirimi uygulanıyor. Ayrıca vdf desteğiyle aylık yüzde yüzde 0.95 aylık faiz oranıyla kredi imkanı veya 15.000 TL'ye 15 ay yüzde 0 faiz avantajı sunuyor.

Aralık ayı boyunca, Türkiye pazarına özel 1.6 lt dizel motor ve DSG otomatik vites seçeneği de sunan Škoda’nın ilk SUV modeli Yeti’yi satın almak isteyenler, 1.500 TL’lik takas indiriminden faydalanabiliyor. Aynı şekilde sınıfının en geniş bagaj hacmine sahip olan ve 1.6 lt dizel motorla DSG otomatik şanzıman seçeneği de sunan Rapid Sedan, Aralık ayı boyunca 1.500 TL’lik takas indirimiyle sunuluyor.

Škoda’nın hatchback modeli olan ve geniş kişiselleştirme seçeneklerinin yanı sıra geniş iç hacmiyle dikkat çeken Rapid Spaceback de, Kasım ayında 1.500 TL’lik takas indirimi avantajıyla Skoda showroomlarında yerini alıyor. Rapid Spaceback, diğer Škoda modelleri gibi benzinli motorların yanı sıra 1.6 lt dizel motor ve DSG otomatik şanzıman kombinasyonuyla da satın alınabiliyor.

Geniş bagaj hacmi ve iç mekanının yanında konforu, zengin standart donanımlarıyla sınıfının standartlarını değiştiren Superb, Aralık ayı kampanyasında sunulan indirimle de dikkat çekiyor. Superb modelini, Aralık ayı sonuna kadar 2.500 TL’lik takas indirimiyle satın almak mümkün olacak.